Przejdź do głównej treści

Nawigacja okruszkowa Nawigacja okruszkowa

Widok zawartości stron Widok zawartości stron

Media

media

Rozmowa z Jarosławem Flisem o wyborach na Węgrzech

14.04.2022
Zachęcamy do zapoznania się z wywiadem, który ukazał się na portalu Rzeczpospolitej.
media

Artykuł o manipulacjach przedwyborczych w najnowszym numerze "Fotonu"

27.04.2020
W najnowszym numerze "Fotonu" ukazał się artykuł S. Szufy, D. Stolickiego, J. Flisa i K. Życzkowskiego o manipulowaniu regułami wyborczymi.
media

Radio RMF RM o Złotym Pucharze Pytii dla firmy Kantar w V edycji konkursu

02.12.2019
Na portalu radia RMF FM ukazał się artykuł Grzegorza Jasińskiego o wynikach V edycji konkursu o Puchar Pytii. Na stronie można również posłuchać rozmowy Marka Wiosło z reprezentantem firmy Kantar, odbierającym puchar - Wojciechem Hołdakowskim. Zapraszamy do czytania i słuchania.
media

Wojciech Słomczyński i Karol Życzkowski z CBIP w rozmowie dla Radia RMF FM o ordynacji w wyborach do Parlamentu Europejskiego

21.05.2019
Wojciech Słomczyński i Karol Życzkowski z CBIP w rozmowie z Grzegorzem Jasińskim wyjaśniają złożoność ordynacji wyborczej do Parlamentu Europejskiego.
media

Perspektywy akcji wyborczej: Bruksela nie dla Zalewskiej

14.05.2019
W ostatnich dniach media popularyzowały inicjatywę grupy nauczycieli z całej Polski, którzy, aby uniemożliwić minister Annie Zalewskiej otrzymanie mandatu do Parlamentu Europejskiego planują w nadchodzących wyborach głosować w okręgu numer 12 obejmującym Dolny Śląsk oraz Opolszczyznę, na jej kontrkandydatów z innych partii. Nie wnikając tu w motywacje tego działania, spróbujemy przeanalizować jego racjonalność i skuteczność w świetle obowiązującej ordynacji wyborczej.